Top Venture

משקיעים במיזמים כחול לבן.

ריכזנו עבורכם את צמרת הסטארט-אפים לשנת 2021  רגע לפני סיום הגיוס,
בואו להיות שותפים בעלי מניות במיזמים המבטיחים בישראל!

מה אתם יודעים על השקעה בסטארט-אפ?

Mobileye ,Waze ומלאנוקס הן רק חלק מסיפורי ההצלחה של תעשיית ההייטק הישראלית.
במהלך העשור האחרון נמכרו יותר מ-1,000 חברות סטארט-אפ ישראליות בעסקאות שהניבו למעלה מ-75 מיליארד דולר. עד לא מזמן, לאדם מן השורה כמעט ולא הייתה גישה להשקעות המשתלמות ביותר, אולם כל זה השתנה בשנים האחרונות. עידן הכלכלה השיתופית, ההתפתחות הטכנולוגית ושינויי חקיקה הביאו למהפכה בעולם ההשקעות, וכיום כל אחד יכול להשקיע בחברות טכנולוגיה פרטיות בתמורה למניות ולקחת חלק בהצלחת ה-Startup Nation.

משקיעים היום באקזיט של המחר

בחרו את ההשקעה
שמעניינת אתכם!

השאירו פרטים

קבלו מידע נוסף
אודות ההשקעה

משקיעים במיזמים

כחול לבן.

ריכזנו עבורכם את צמרת הסטארט-אפים
לשנת 2021  רגע לפני סיום הגיוס,
בואו להיות שותפים בעלי מניות במיזמים המבטיחים בישראל!

כל אחד יכול להשקיע בסטארט-אפ החל מ-

28,900 ₪

המיזם

הפלטפורמה החדשנים והייחודית לייעוץ וליווי בבחירת מוצרי איפור וקוסמטיקה העושה שימוש בבינה מלאכותית, ראייה ממוחשבת, כריית מידע ולמידה עמוקה כדי להתאים לכל אחת ואחד את מוצרי היופי המתאימים להם באופן אישי.

החברה

Mirrori

השקעה מינימלית

10,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

תעשיית היופי מגלגלת מיליארדים – זו הטכנולוגיה הישראלית שתשנה אותה

חברת Mirrori פיתחה פלטפורמה חדשנית לייעוץ וליווי בבחירת מוצרי איפור וקוסמטיקה באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. הפלטפורמה הייחודית עושה שימוש בבינה מלאכותית, ראייה ממוחשבת, כריית מידע ולמידה עמוקה כדי להתאים לכל אחד את מוצרי היופי המתאימים לו באופן אישי.

מעבירה את הכוח לידי הצרכנים

תעשיית הקוסמטיקה מגלגלת מאות מיליארדי דולרים וצפויה להמשיך ולצמוח גם בשנים הקרובות. חברת מירורי פועלת בשוק זה ולוקחת אותו צעד אחד קדימה, עם פיתוח של טכנולוגיה ראשונה מסוגה להעתקת איפור מתוחכמת כך שהמשתמש יכול "לבדוק" את האיפור על פניו לפני רכישה ולקבל כלים לשימוש נכון לאחר רכישה.

כיום, חברות קוסמטיקה גדולות יודעות להשתמש בטכנולוגיות דומות להתאמת איפור, אך במקרה של מירורי הכוח עובר לידיים של הצרכנים והם יכולים לבדוק כל מראה על פניהם ללא מטרות שיווקיות שמסתתרות באפליקציות של חברות האיפור.

מירורי עובדת בשיתוף פעולה עם בית הספר הגדול בישראל למקצועות היופי של ירין שחף, שהוא גם אחד מהשותפים בחברה. באמצעות שיתוף הפעולה הזה, קיבלה מירורי גישה לדאטה עצום של תמונות וסרטונים שנותנים לה יתרון תחרותי בשוק בו היא פועלת.

תואמת את המגמות השולטות בעולם

בעוד נשים צורכות כמויות גדולות של מוצרי איפור וטיפוח, מחקר שנערך בארצות הברית גילה כי הן משתמשות רק ב-5 מוצרים מתוך כ-40 שיש ברשותן. רבות מעידות כי אין להן מספיק ידע לגבי השימוש הנכון במוצרים שהן רוכשות וכי הן מוצפות מהמבחר ומבולבלות מההבטחות של כל מוצר.

מירורי נותנת פתרון בדיוק לנקודה זו ומציעה המלצות יופי מותאמות אישית בהתבסס על מבנה הפנים, העור ותיק המוצרים שיש למשתמשים. המשתמש יכול לבחור את המראה המועדף עליו לאחר שהוא נבדק על נתוני פניו הפרסונליים, ואז לקבל מדריך אישי שיעזור לו להגיע למראה המדויק בכוחות עצמו – מירורי היא למעשה יועצת יופי אישית הזמינה מהנייד בכל זמן.

בנוסף, בשלב שלפני הרכישה מירורי יודעת לתת המלצות למוצרי איפור כדי לשדרג את המראה ולענות על צרכי העור שעולים מהמשתמש. בשלב הרכישה יוכלו המשתמשים לקבל המלצות אובייקטיביות ומירורי "תעשה סדר" בשלל האופציות ותמליץ ללא הטיות שיווקיות ובהתאמה אישית, על החלופות הקיימות ברמות מחיר שונות ובתפקוד דומה.

הפלטפורמה של מירורי תואמת את המגמות הפועלות בעולם היום – התאמה אישית וצריכה של שירותים מרחוק. היא עונה בהצלחה על 2 מגמות אלו ולכן צפויה לה הצלחה אדירה בקרב קהל היעד.

חדשנות טכנולוגית שמובלת על ידי צוות איכותי

החדשנות הטכנולוגית שמציגה החברה באים לידי ביטוי באוטומציה, ריאליזם ודיוק המושגים באמצעות למידה עמוקה והדאטה הגדול שצברה. כך היא מאפשרת יצירת פילטרים ללא התערבות ידנית והיא מצליחה להגיע לרמת דיוק הדומה ביותר שניתן, תוך שמירה על זהות המשתמש.

הפוטנציאל המסחרי של מירורי הוא עצום. בעוד קהל המשתמשים באיפור ובטיפוח רק עולה והחשיבות למראה מדויק תופסת יותר ויותר חשיבות – התאמה אישית של איפור המושגת בלחיצת כפתור והדרכה אישית היא כלי שרבים ירצו לאמץ.

החברה נמצאת בתהליכי רישום פטנט על הטכנולוגיה שפיתחה והיא מובלת על ידי צוות איכותי ומנוסה בתחומי האיפור, העסקים, הטכנולוגיה, האסטרטגיה והפיתוח העסקי. מירורי כבר זכתה למימון ולמענקים מרשות החדשנות ומקבלת תמיכה אסטרטגית ממרכז החדשנות הטכנולוגית Road2. בנוסף, החברה התקבלה לתוכנית היוקרתית של פייסבוק לקידום סטרטאפים צרכניים והיא בוגרת של האקסלרטור Hybrid, אחת התוכניות היזמות של יחידת 8200.

שלב הסטארט-אפ

+ Seed

השקעה מינימלית

10,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

הטכנולוגיה פורצת הדרך לניהול הטיפול בהפרעות קשב וריכוז, על-ידי ניתוח שינויים במדדים פיזיולוגיים באמצעות כל שעון/צמיד חכם.

החברה

Iluria

השקעה מינימלית

15,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

להשקיע בטכנולוגיה המהפכנית לטיפול בהפרעות קשב וריכוז

החברה פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך לניהול הטיפול בהפרעות קשב וריכוז, על-ידי ניתוח שינויים במדדים פיזיולוגיים באמצעות כל שעון/צמיד חכם. החברה השלימה בהצלחה ניסוי קליני בקופ"ח כללית, פועלת עם בתי-חולים מובילים בארה"ב ובאירופה ופונה לשוק עצום.

שיפור איכות חייהם של ילדים ונוער, תוך חיסכון אדיר בעלויות רפואיות

כ-10% מאוכלוסיית הילדים והנוער בעולם מאובחנת עם הפרעת קשב וריכוז, אך אוכלוסיה גדולה זו נאלצת להסתמך על טיפול תרופתי מיושן שיעילותו נמדדת באופן סובייקטיבי ובניסוי וטעיה, בהסתמך על שאלונים. עבור ילדים ומטפלים כאחד, הטכנולוגיה של אילוריה מהווה פריצת הדרך האמיתית הראשונה בתחום.

הפתרון

הפתרון הטכנולוגי פורץ הדרך שמציעה מערכת אילוריה מספק ניתוח רציף ואובייקטיבי של תהליכי הטיפול התרופתי, וזאת על ידי ניתוח מתמטי של שינויים במדדים פיזיולוגים, הנמדדים באמצעות כל מוצר IoT לביש או שעון חכם שבבעלות המשתמשים.

מענה חדשני לשוק בינלאומי בהיקף של מיליארדי דולרים

אילוריה פונה בשלב ראשון לענף הטיפול בילדים ובני נוער בשווקים המפותחים, המוערך במיליארדי דולרים בשנה, עם כ-128 מיליון מאובחנים בגילאי 5-19, מתוך סך של 257 מיליון(!) מאובחני הפרעות קשב וריכוז בעולם כולו. בארה"ב לבדה עלות הטיפול בתחום זה מגיעה לעשרות אלפי דולרים בשנה לכל מטופל ומטופל – סכום אדיר, שכיום מופנה ברוב המקרים לטיפולים שאינם יעילים.

קניין רוחני אטרקטיבי ומוגן, הגשה במסלול האישור המהיר של ה-FDA

פיתוחי החברה הטכנולוגיים בתחום הפרעות הקשב והריכוז הינם קניין רוחני אטרקטיבי, רשום ומוגן (PCT/IB2020/050088 – 2773ILU-PCT) ואילוריה אף הגישה בקשת פטנט שמטרתה להגן על יישום הטכנולוגיה גם בתחומי הדיכאון וחרדה (Provisional Patent Number 63164673). במקביל החלה החברה בתהליך Pre-Submission מול ה-FDA, בהתבסס על הניסויים הקליניים עם קופת חולים כללית ועם בית החולים לילדים בסינסנטי, במסלול האישור המהיר של "כלי תומך החלטה".

אילוריה החלה בתהליך גיוס הון למימון פיתוח ומסחור המוצר, עבור הגופים המוסדיים (ספקי השירותים הקליניים וחברות הביטוח) וכן מול משתמשי הקצה.

שלב הסטארט-אפ

Pre Sales

השקעה מינימלית

15,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

להשקיע בדור הבא של הבישול הביתי. חברת Profutech משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת כדי להכין ארוחות שלמות בלחיצת כפתור.

החברה

Profutech

השקעה מינימלית

8,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

יכולות בישול מלאות במכשיר חכם אחד

עידן ה-IOT – אינטרנט של הדברים, משנה את העולם ומשפיע על כל תחומי החיים. בעוד שהבתים של כולנו הופכים חכמים יותר ויותר ואפילו נשלטים מרחוק בלחיצת כפתור, בתחום הבישול – עדיין לא נכנסו טכנולוגיות שמאפשרות לנו לשכוח מטכניקות מסורתיות ופותרות לנו את הצורך בהכנת אוכל בריא ומזין במהירות וגם מרחוק.

חברת Profutech הצליחה לפתח פלטפורמה טכנולוגית מהפכנית המשלבת במוצר אחד יכולת אחסון, קירור, הקפאה, בישול, אידוי, צריבה ועוד – הכל על מנת להכין ארוחות שלמות בלחיצת כפתור.

המערכת של החברה פונה לשוק מתפתח, שכבר היום נאמד במיליארדי דולרים – הן בתחום התנורים הביתיים והן בתחומי הארוחות המוכנות. בנוסף, היא יכולה לשנות את חייהם של מיליוני בעלי מוגבלוית, ילדים, סטודנטים והורים שיש להם קושי בבישול עצמי ורבים נוספים.

ישנה באופן דרמטי את האופן בו אנו מבשלים

בישול הוא צורך בסיסי בו משתמשים מיליארדי אנשים בכל העולם. לכן, פוטנציאל החדירה לשוק הוא אדיר ויכול לשנות באופן דרמטי את האופן בו אנו מבשלים מזון. המערכת מאפשרת לאחסן את כל סוגי המזון במצבי קירור שונים ולהביא אותם לכדי בישול מתאים בלחיצת כפתור שיכולה להתבצע באפליקציה גם מרחוק.

המערכת שולפת את המזון הנבחר מכלי האחסון שלו ועל ידי בחירת אופן בישול החלבון או הפחמימה הוא מתחיל בעבודה. בנוסף, למערכת תא מיוחד לתבלינים ושמנים כדי לאפשר תיבול בהתאם לטעם האישי של כל אחת ואחד.

המערכת מסוגלת לבשל 4 מנות במקביל בשילוב של חלבון, פחמימה או אוכל צמחוני בהתאם למזון הנשמר בה. המוצר של Profutech הוא היחיד שמאפשר שמירה של מספר רב של חומרי גלם וכך מאפשר בחירה מתוך מגוון רחב של סוגי בישול וארוחות – כאמור בלחיצת כפתור וגם בשליטה מרחוק. בנוסף, למערכת יכולת לתזמן את ההכנה לשעות המתאימות למשתמש.

המערכת משלבת אוטומציה מלאה, יכולות רובוטיות ומגוון טכנולוגיות שכבר עובדות יחד באב טיפוס שהוכיח את היתכנות המוצר. כל הפיתוחים של החברה נמצאים בהליכי רישום פטנט והחברה נמצאת כבר עכשיו במגעים עם חברות אשר הביעו עניין בטכנולוגיה שלה.

שלב הסטארט-אפ

Pre Seed

השקעה מינימלית

8,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

התוכנה הייחודית מבוססת על בינה מלאכותית ועובדת במקביל לעבודת הרדיולוג בזיהוי תופעות חריגות בצילומי ריאות ובטן – כך היא מבטיחה זיהוי יעיל יותר של ממצאים חריגים בצילומים ומתריעה עליהם בפני הרופאים.

החברה

IMedis

השקעה מינימלית

25,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

להשקיע בפריצת דרך רפואית המאפשרת להציל חיים באמצעות אבחון מוקדם של מחלת הסרטן

אבחון מוקדם הוא אחד הכלים החשובים ביותר להתמודדות מוצלחת עם מחלות סרטן, לב וכלי דם. אך באחוז מסוים של מקרים, רדיולוגים אינם מזהים מידע חשוב, שיכול להופיע בפריפריה של הצילום או בחלק שאינו הגורם המפנה לבדיקת ה-CT – והאבחון המוקדם מתפספס.

חברת IMedis פיתחה תוכנה ייחודית המבוססת על בינה מלאכותית ועובדת במקביל לעבודת הרדיולוג בזיהוי תופעות חריגות בצילומי ריאות ובטן – כך היא מבטיחה זיהוי יעיל יותר של ממצאים חריגים בצילומים ומתריעה עליהם בפני הרופאים.

שיפרה את יכולת הזיהוי ב-13%

התוכנה של IMedis סורקת את בדיקת ה-CT ומשווה אותה לאלפי ממצאים תוך שימוש במערכות ללמידה עמוקה ולימוד מכונה. זאת, בנוסף על השוואת הצילומים לדוחות הכתובים שממלאים הרופאים – כלומר היא משלבת ניתוח תמונה עם ניתוח טקסט. כך, המערכת יודעת לזהות חלקים בבדיקה שלא זוהו או שניתנה בהם אבחנה שגויה ולהתריע על כך לרופא.

חשוב לציין כי IMesdis פעולת במקביל לפעולת הרדיולוג ואינה מחליפה אותו. היא תומכת בתהליך האבחון ומשפרת אותו במידת האפשר. המערכת נבדקה כחלק מפיילוט בבית החולים האוניברסיטאי של סן דייגו – UCSD – אחד המרכזים הרפואיים החשובים בעולם לחקר הסרטן ובניסוי קליני גדול שנעשה בו נמצא כי ב-13% מהמקרים, התוכנה של IMedis שיפרה את יכולת הזיהוי של הרופאים בבדיקות CT – ממצא חשוב וקריטי להצלת חיים והארכתם.

מאז 2019 נכנסה החברה לשיתוף פעולה אסטרטגי עם המרכז הרפואי איכילוב בתל-אביב לפיתוח משותף של מספר אפליקציות קליניות מצילות חיים, ומ-2020, החלה בהרחבת פעילותה באנגליה, על ידי שיתוף פעולה עם זרוע החדשנות של משרד הבריאות האנגלי. כיום IMedis נמצאת במגעים מתקדמים עם כמה מבתי החולים החשובים בממלכה.

טכנולוגיה שתאפשר להציל ולהאריך חיים של מיליונים ברחבי העולם

מאז הקמתה גייסה IMedis השקעות  ממשקיעים פרטיים בולטים ומגופי השקעה מקצועיים, דוגמת Sanara Ventures – קרן השקעות המתמחה בפתרונות בריאות דיגיטאלית אשר מהווה את זרוע ההשקעות שלPhilips Healthcare   וחברת טבע בשילוב עם תכנית החממות של הרשות לחדשנות.

בשנים האחרונות זכתה החברה בשלושה מענקים שונים מרשות החדשנות אשר מאפשרים לה לממן את פעילות הפיתוח. בנוסף,  IMedisזכתה באות “Seal of Excelence” היוקרתי של תוכנית Horizon 2020.

המערכת של IMedis כבר אושרה לשיווק באירופה (CE) וכעת נמצאת בהליך קבלת אישור ראשון לשיווק רשמי (לא נסייני) בארה"ב מה-FDA.

המערכת של החברה עתידה להיות מוטמעת בבתי החולים ולהפוך לכלי שיסייע לעבודת הרדיולוג וימנע החמצות של מידע קליני חשוב בתהליך האבחון. באמצעות האבחון המוקדם של מחלות כמו סרטן ריאות, סרטן בבטן או הפרעות לב וכלי דם, תוכל IMedis להאריך ולהציל את חייהם של מיליונים ברחבי העולם ותחסוך משאבים עצומים למערכות הבריאות ולחברות הביטוח.

שלב הסטארט-אפ

Pre Sales

השקעה מינימלית

25,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

הפיתוח הטכנולוגי פורץ הדרך המצליח לחדש את רקמות העור באמצעות פיגום טבעי לחלוטין, ובדרך זו עתיד להביא בשורה של ממש לרפואה הכירורגית והאסתטית ולטפל בצלקות ופגיעות של העור ובמניעה של הזדקנותו.

החברה

BioChange

השקעה מינימלית

20,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

הטכנולוגיה הישראלית שתעצור את הזדקנות העור

חברת BioChange פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך המצליחה לחדש את רקמות העור באמצעות פיגום טבעי לחלוטין. בדרך זו היא עתידה להביא בשורה של ממש לרפואה הכירורגית והאסתטית ולטפל בצלקות ופגיעות של העור ובמניעה של הזדקנותו.

הופכת את מגמת ההזדקנות

תוחלת החיים שעולה והמודעות הגוברת לאסתטיקה, מביאה את העולם לחפש אחר פתרונות להזדקנות הטבעית של העור. חברת BioChange מטפלת בבעיה על ידי חידוש של רקמת העור באמצעות פיגום ביולוגי שגורם לעור לבנות מחדש את הקולגן ולמלא את הצלקת או הקמט באופן טבעי.

הפיגום, גורם לגוף לחשוב שיש באזור רקמה חדשה שמאתחלת מחדש את תפקוד התאים באזור. באופן זה, BioChange הופכת למעשה את מגמת ההזדקנות ומביאה לבנייה מחדש של העור.

החומר המוזרק לאזור המטופל מורכב מחלבון חליפי שמדמה את מבנה הרקמות הטבעי ומאפשר הידבקות של התאים בסביבה אליו. התהליך שנקרא CellFoam מביא פתרון חדשני שטרם נראה כמותו בעולם בתחום הנדסת הרקמות, ומציג עד כה תוצאות פרה קליניות טובות יותר מכל ניסיון אחר לתיקון העור.

צפי להתרחבות לתחומים אחרים ברפואה

החברה מחזיקה בפטנט רשום בארצות הברית ונמצאת בתהליך מתקדם לרישום שתי משפחות פטנטים נוספות. הטכנולוגיה של החברה תוכל לשמש בעתיד למגוון שימושים בתחומי רפואה אחרים ולטפל גם בתופעות כמו דליפות שתן, נסיגת חניכיים ובמחלות ריאה.

חברת BioChange הוקמה ב-2017 על ידי ישי אתר, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בפיתוח טכנולוגיות בתחומי הביו-רפואה. בחברה צוות של חוקרים בכירים מתחומי הביו-רפואה, הביולוגיה, המכשור הרפואי והטכנולוגיה.

כעת, לאחר ההצלחה בשלב הפרה קליני של המחקר, צפויה החברה לעבור לשלב הקליני, שהצלחה בו תיחשב לשובר שוק באסתטיקה דרמטולוגית. הצלחה זו תוכל לבשר על המשך הפעילות של החברה וצמיחה עתידית לקראת שינוי פני הרפואה האסתטית והכירורגית.

שלב הסטארט-אפ

Round A

השקעה מינימלית

20,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

חברת Parasonic פיתחה מסרק כינים ייחודי שמשתמש בגלי אולטראסאונד על מנת לקטול את הכינים וביצי הכינים תוך כדי סירוק. הפיתוח מוגן בפטנט, מאושר FDA, וכבר הוכח במחקר קליני כיעיל ב-94%.

החברה

Parasonic

השקעה מינימלית

12,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

הסוף לכינים! המסרק הפטנטי שקוטל את התופעה בגלי אולטראסאונד

חברת Parasonic פיתחה מסרק כינים ייחודי שמשתמש בגלי אולטראסאונד על מנת לקטול את הכינים וביצי הכינים תוך כדי סירוק. הפיתוח מוגן בפטנט, מאושר FDA, וכבר הוכח במחקר קליני כיעיל ב-94%. החברה חתמה על חוזי הפצה גדולים בארצות הברית ובישראל ועתידה לשנות שוק של מאות מיליונים באמצעות טכנולוגיה חדשנית.

ראש נקי מכינים בסירוק קל ופשוט

בעולם הטיפול הרפואי בילדים, תופעת הכינים נחשבת לבעיה הנפוצה ביותר בעולם, לאחר מחלת השפעת. הכינים מדבקות מאוד, מגרדות ויוצרות חוסר נוחות ותסכול עבור מיליוני ילדים והוריהם המיואשים. למרות שהבעיה קיימת משחר האנושות, טרם נמצא פתרון יעיל כדי להיפתר מהבעיה לחלוטין ושיטות טיפול שונות אף יצרו עמידות בקרב הכינים. למעשה, כיום יש סופר כינים, שעמידות בפני התכשירים הטיפוליים ובנוסף, ביצי הכינים קשות עוד יותר לטיפול ומיגור.

חברת Parasonic פיתחה מסרק כינים ייחודי, המבוסס על טכנולוגיית גלי אולטרסאונד בטוחים לגמרי לשימוש בילדים. הגל בו משתמשים בחברה מיועד באופן ספציפי לקטילת הכינה וביצי הכינים באופן מוחלט, ובתוך חשיפה של שנייה אחת בלבד.

התוצאה היא ראש נקי מכינים בתוך טיפול של מספר דקות, ללא כאבים, ללא חומרים כימיים וללא כל סרבול. המכשיר מכיל מחסנית לאיסוף הכינים המתות כך שניתן להשתמש בו בקלות מכל מקום ובכל זמן, ללא צורך בחפיפה.

מכשיר מוגן בפטנטים לאחר אישור FDA

חברת Parasonic כבר קיבלה את אישור ה-FDA לשיווק ומכירה של המוצר שלה בארצות הברית. בנוסף, המוצר שלה מוגן תחת שתי משפחות של פטנטים, אחת הקשורה לטכנולוגיה המוטמעת במסרק והשנייה למיכל האחסון המתכלה שלה.

לאור כל אלו, הצליחה Parasonic כבר לקדם את מכירות המוצר העתידי שלה וחתמה על הסכם שיתוף פעולה מסחרי עם רשת הקליניקות הגדולה ביותר בארה"ב לטיפול בכינים. בנוסף, היא נמצאת במשא ומתן מתקדם עם חברה אמריקאית נוספת למכירת המכשיר ברף מינימלי גדול בכל שנה, וכן עם חברת הפצה בישראל למכירת המוצר אונליין.

ליהנות מפוטנציאל ההצלחה המסחרית

המוצר של Parasonic עתיד לשנות שוק שמגלגל מאות מיליוני דולרים בכל שנה. הורים משקיעים משאבים רבים בטיפול תדיר בילדיהם בכל העולם באמצעות מסרקים ורכישת טיפולים בהשקעה של כסף רב. כעת, הם יוכלו לרכוש מכשיר קל ובטוח לשימוש שיוכל למגר את הבעיה בשימוש פשוט ללא צורך ברכישות נוספות.

רגע לפני תחילת המכירות והחדירה לשווקים הבינלאומיים ניתן להצטרף להשקעה בחברה וליהנות מפוטנציאל ההצלחה העולמי שלה.

שלב הסטארט-אפ

Pre Sales

השקעה מינימלית

12,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

הפתרון הטכנולוגי שמרכז את כל המידע הפנסיוני שלכם ומאפשר לכם לקבל החלטות חכמות בנוגע לחיסכון הכי משמעותי שלכם.

החברה

Present

השקעה מינימלית

20,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

האפליקציה שתשנה כל מה שאתם חושבים על החיסכון הפנסיוני שלכם

 Present יצרה פיתחה פתרון טכנולוגי שמרכז את כל המידע הפנסיוני שלכם ומאפשר לכם לקבל החלטות חכמות בנוגע לחיסכון הכי משמעותי שלכם.

הבעיה: תחום אפור ולא נגיש

מרבית הציבור הישראלי נמנע מהתעסקות בכספי הפנסיה שלו. מדובר על עולם אפור שנשלט ברובו על ידי סוכני הביטוח שדואגים בעיקר לאינטרסים של עצמם. בסוף היום, אנחנו לא באמת מבינים כמה אנחנו משלמים על הפנסיה שלנו, כמה חסכנו עד היום ומה צפוי לנו בגיל פרישה והכי חשוב, אין לנו יכולת ממשית להשוות בין חברות הפנסיה ולהוזיל עלויות באופן עצמאי.

הפתרון: טכנולוגיה שמנגישה את המידע בכף היד

הפיתוח של Present יאפשר לכל אחד להזין את פרטיו לאפליקציה ולקבל בלחיצת כפתור את המצב הפנסיוני שלו. אך מעבר לכך, Present מציעה את החלופות והאפשרויות העומדות בפני החוסך כדי שהוא יוכל לבחור באופן מושכל את המסלול והעלויות המתאימות לו – ללא סוכן ביטוח באמצע.

המערכת תאפשר להגביר את התחרות בשוק הפנסיה והביטוח על ידי יצירת השוואה ברורה ומידית ללקוחות בין דמי הניהול והביצועים של החברות השונות. כך היא תאפשר ליחידים, עצמאיים, שכירים וחברות – קבלת שירות פנסיוני שקוף ופשוט שעושה שימוש בקדמה ובטכנולוגיה לטובת הצרכן.

פתרון מקצה לקצה למבוטחים

פרזנט מחברת בין ממשקים שונים ועושה ביניהם אינטגרציה שמפשטת את התהליך ומאפשרת פתרון שלם עבור המבוטחים. מעבר להצגת כל פרטיו של המבוטח וההצעות השונות מחברות הביטוח, פרזנט יודעת להמליץ על המסלולים הטובים ביותר עבורו על פי נתוניו האישיים, גילו, מצבו הסוציו אקונומי והדמוגרפי.

בסופו של דבר המערכת יודעת לבצע את התהליך מתחילתו ועד סופו כך שניתן לעבור בין קופות וחברות באופן פשוט ויעיל מבלי לדאוג לכלום. המערכת תיצור עבור המבוטחים קשר על כלל הגורמים ואפילו תעדכן את המעסיק במעבר מקופה לקופה.

החברה הוקמה על ידי מומחים בתחום הפנסיה ויזמים מובילים. יעקב פורטנוי, מנכ"ל בחברה, עוסק בתחום הפנסיה מעל ל-15 שנה והיה ממקימי המיזם הטכנולוגי הראשון בתחום. עודד פדרבוש, מנהל הפיתוח העסקי של החברה, בל ניסיון עשיר בליווי חברות סטארטאפ בתחילת דרכן והיה שותף למספר רב של אקזיטים.

שלב הסטארט-אפ

Pre-Seed

השקעה מינימלית

20,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

המכשיר המוגן בפטנט אשר יודע להפוך כל מכשיר חשמלי טיפש כמו מכונת קפה, מקרר או מאוורר, למכשיר חכם שיודע להפיק נתונים מהשימוש בו ולייעל חברות ותעשיות שלמות ולחסוך להן הון.

החברה

Youtiligent

השקעה מינימלית

30,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

להשקיע בחברה המהפכנית שהופכת תעשיות שלמות לחכמות

בימים בהם IOT (Internet of Things) הוא הדבר הכי חם בתעשיית הטכנולוגיה, חברת Youtiligent פיתחה מכשיר מוגן בפטנט אשר יודע להפוך כל מכשיר חשמלי טיפש כמו מכונת קפה, מקרר או מאוורר, למכשיר חכם שיודע להפיק נתונים מהשימוש בו ולייעל חברות ותעשיות שלמות ולחסוך להן הון.

המכשיר הפטנטי של Youtiligent מתחבר בקלות לתקע של המכשיר החשמלי – וכך בתוך שניות מתקבל מוצר חכם שמפיק נתוני שימוש שמתורגמות לתובנות עסקיות בזמן אמת, ללא כל מאמץ וללא עלויות גבוהות ופיתוח.

לקבל החלטות עסקיות על פי נתונים ושימוש בפועל

כיום, תעשיות רבות עובדות בצורה עיוורת ללא שיש להן מידע על המכשירים שאיתם הם עובדים מדי יום. המצב גורם לבזבוז אדיר במשאבים ויכול אף לגרום להשבתה מוחלטת של קווי ייצור בגלל תקלות לא צפויות. בנוסף, מנהלי תפעול מזמינים גיבויים של חומרי גלם על מנת להיות מוכנים לכל תרחיש, בעוד אין להם ידע ממשי על ניצול המשאבים באופן יומיומי ומדויק וכך יש בזבוז של כסף, זמן ואספקה שיכולה להתקלקל.

Youtiligent יודעת להפוך את כל המכשירים ה"טיפשים" שאין להם חיבור אינטרנטי ויכולת לניתוח מידע, למכשירים חכמים שמחוברים לרשת באופן מהיר ומזרימים את כל המידע אודות השימוש בהם באופן מדויק, ישירות למחשבי החברה. באופן זה, ניתן לקבל החלטות עסקיות על פי הנתונים והשימוש בפועל של המכשירים ולא על פי תחושות בטן או ניסיון העבר בלבד.

הופכים כל עסק לחכם, יעיל וחסכוני יותר

המכשיר של Youtiligent כאמור מוגן בפטנט והוא מתחבר לשקע בתוך שניות ללא צורך בטכנאים או פיתוח מותאם אישית לכל מכשיר. לקוחות עסקיים יכולים להפוך לעסקים חכמים ולספק גם ללקוחות שלהם מכשירים חכמים ויעילים יותר שידעו להפיק מידע מדויק בזמן אמת ולחסוך משאבים רבים לאורך זמן.

המכשיר של החברה לא רק מפיק את המידע אלא יודע לזהות דפוסים של המכשירים עליהם הוא מותקן וכך להתריע בפני תקלות צפויות או סטיות מהכלל. באופן זה, המכשיר פועל ממש כמו א.ק.ג ומונע תקלות שיכולות לשתק את מערך העבודה מבעוד מועד. למשל בתחום החיסונים עובדת יוטיליג'נט על המקררים בהם מאוחסנים החיסונים. כאשר המערכת מתריעה כי יש בעיה באחד המקררים, ניתן לפתור את הבעיה בזמן אמת, עוד לפני שקורית התקלה ולמנוע את שיתוק המערך ואת בזבוז החיסונים שאוחסנו באותו מקרר. מעבר לכך, ניתן להימנע משימוש בחיסונים שהיו במקררים שביצועיהם אינם מיטביים.

פיתוח שהולך לשנות תעשייה שלמה

החברה משלבת בין התחומים החמים ביותר בעולם הטכנולוגיה – שימוש בדאטה, IOT ובינה מלאכותית. באופן זה היא מהווה כלי חכם ופורץ דרך שעתיד לשנות את התעשייה ממש כפי שהשתנה עולם הצילום עם כניסת המצלמות הדיגיטליות.

יוטיליג'נט כבר עובדת עם כמה מהחברות הגדולות בעולם כמו SAP שמציעה את הטכנולוגיה ב-APP CENTER שלה, נסטלה, נספרסו, מקדונלדס, הרמו, יצרנית מכונות הקפה הגדולה בעולם ונמצאת במשא ומתן מתקדם עם חברות ענק נוספות בתחום. בישראל עובדת החברה עם יצרנית הגלידות וניליה, בית החולים שיבא, ואף נמצאת בתוך תהליך פיילוט מתקדם עם שירותי בריאות כללית לניטור חכם של מקררי התרופות והחיסונים של הקופה.

מעבר לכך, בזכות האפשרות של יוטיליג'נט להתחבר למיליוני מכשירים בעולם, היא עתידה לחלוש על המשאב המבוקש ביותר בעולם העסקי היום – ביג דאטה. ליוטיליג'נט יהיה דאטה עצום בנוגע לכל המכשירים עליהם היא מותקנת וזה יכול להפוך את החברה למי שיש לה את הידע הנרחב ביותר על מכשור תעשייתי – אחד מבסיסי הנתונים המבוקשים ביותר בתחומי הביג דאטה.

שלב הסטארט-אפ

Pre Sales

השקעה מינימלית

30,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים: