Top Venture

משקיעים במיזמים כחול לבן.

ריכזנו עבורכם את צמרת הסטארט-אפים לשנת 2021  רגע לפני סיום הגיוס,
בואו להיות שותפים בעלי מניות במיזמים המבטיחים בישראל!

מה אתם יודעים על השקעה בסטארט-אפ?

Mobileye ,Waze ומלאנוקס הן רק חלק מסיפורי ההצלחה של תעשיית ההייטק הישראלית.
במהלך העשור האחרון נמכרו יותר מ-1,000 חברות סטארט-אפ ישראליות בעסקאות שהניבו למעלה מ-75 מיליארד דולר. עד לא מזמן, לאדם מן השורה כמעט ולא הייתה גישה להשקעות המשתלמות ביותר, אולם כל זה השתנה בשנים האחרונות. עידן הכלכלה השיתופית, ההתפתחות הטכנולוגית ושינויי חקיקה הביאו למהפכה בעולם ההשקעות, וכיום כל אחד יכול להשקיע בחברות טכנולוגיה פרטיות בתמורה למניות ולקחת חלק בהצלחת ה-Startup Nation.

משקיעים היום באקזיט של המחר

בחרו את ההשקעה
שמעניינת אתכם!

השאירו פרטים

קבלו מידע נוסף
אודות ההשקעה

משקיעים במיזמים

כחול לבן.

ריכזנו עבורכם את צמרת הסטארט-אפים
לשנת 2021  רגע לפני סיום הגיוס,
בואו להיות שותפים בעלי מניות במיזמים המבטיחים בישראל!

כל אחד יכול להשקיע בסטארט-אפ החל מ-

28,900 ₪

המיזם

מד החום החכם שפיתחה חברת Oomnisense מודד את המדדים הרפואיים החשובים לאבחון המצב הגופני בתוך 30 שניות ושולח אותם לרופא באופן מיידי.

החברה

Oomnysense‎‎

השקעה מינימלית

20,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

מד החום החכם הזה ייכנס לכל בית ויחסוך ביקור במרפאה

חברת OmnySense פיתחה מד חום חכם שמודד את המדדים הרפואיים החשובים לאבחון המצב הגופני בתוך 30 שניות. המכשיר המהפכני נראה כמו מדחום רגיל ובהכנסה לפה מצליח למדוד חום גוף, קצב לב, חמצן בדם, וגם את קצב הנשימה. הפיתוח מוגן בפטנטים וכל הנתונים נשמרים על גבי הענן ויכולים להישלח לרופא באופן מיידי.

מוצר חדשני בשימוש פשוט ומוכר

תוחלת החיים עולה ואיתה גם שלל התופעות והמחלות הכרוניות מהן סובלים בעיקר אנשים מבוגרים. בעידן הטכנולוגי שבו הטלוויזיה הפכה חכמה וכך גם השעון, הטלפון ועוד, גם הרפואה הולכת והופכת משוכללת יותר ויותר וכזו הניתנת לניטור גם מרחוק מבלי להגיע לרופא.

מגפת הקורונה האיצה את הקצב של כל הפיתוחים המאפשרים שירותי רפואה מרחוק והם הפכו נפוצים יותר. אך על מנת לרתום אנשים לשימוש במוצרים חדשניים, בעיקר בנושאים רגישים כמו בריאות, יש לייצר מנגנונים שמאפשרים שימוש פשוט ומוכר, שאינו דורש זמן הסתגלות ולמידה העלולים להוות מכשול עבור המבוגרים יותר.

אומניסנס הצליחה לפתח מוצר חדשני שנראה בדיוק כמו המקור שמוכר לכולנו כמד חום ביתי כבר עשרות שנים. לכן, היא מדלגת בקלות מעל משוכת הקושי באימוץ של השוק ומביאה מוצר פשוט וקל לשימוש על ידי כל אחד וקהל היעד שלה בפרט. בנוסף, המערכת של אומניסנס מבוססת ענן, כך שהיא שומרת את כל המדדים הרפואיים באפליקצייה ייעודית ומאפשרת גם למטופל וגם לגורמי הרפואה לצפות במידע מכל מקום ובכל זמן.

יחליף את מד החום הפשוט וייכנס לכל בית

אומניסנס מנוהלת על ידי יזמים ותיקים ומוכשרים כל אחד בתחומו, שהספיקו ללוות מקרוב חברות גדולות שנמכרו או הונפקו בבורסות. כעת הם משיקים את אומניסנס בשוק שמשתנה וצומח לנגד עינינו והופך דיגיטלי יותר מיום ליום. החברה פועלת בשוק עצום שמאפשר לה חדירה לכל מקום בעולם באמצעות מוצר פשוט ונוח לשימוש שצפוי להחליף לגמרי את השימוש במד החום הפשוט שאנו מכירים היום ולהיכנס לכל בית.

אומניסנס מכיל פטנט אחד שכבר אושר ועוד פטנטים נוספים הקשורים לטכנולוגיה שלו וגם לעיצוב, הנמצאים בתהליכי רישום. הפטנטים יאפשרו לאומניסנס לשמור על בלעדיות לאורך זמן בשוק ולאפשר לה להתפתח ולצמוח ללא חשש מההעתקות.

בנוסף, אומניסנס עובדת על פיתוח נוסף שיאפשר למדחום למדוד גם את לחץ הדם ובכך יכסה המכשיר מדידה של כל המדדים החיוניים ברפואה. לחברה רעיונות לפיתוחים נוספים המתבססים על הפיתוח החכם שכבר בידיה.

שלב הסטארט-אפ

Post Seed

השקעה מינימלית

20,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים:

המיזם

הפיתוח הטכנולוגי פורץ הדרך המצליח לחדש את רקמות העור באמצעות פיגום טבעי לחלוטין, ובדרך זו עתיד להביא בשורה של ממש לרפואה הכירורגית והאסתטית ולטפל בצלקות ופגיעות של העור ובמניעה של הזדקנותו.

החברה

BioChange

השקעה מינימלית

20,000 $

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

חברה   

מיזם   

השקעה מינימלית   

הטכנולוגיה הישראלית שתעצור את הזדקנות העור

חברת BioChange פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך המצליחה לחדש את רקמות העור באמצעות פיגום טבעי לחלוטין. בדרך זו היא עתידה להביא בשורה של ממש לרפואה הכירורגית והאסתטית ולטפל בצלקות ופגיעות של העור ובמניעה של הזדקנותו.

הופכת את מגמת ההזדקנות

תוחלת החיים שעולה והמודעות הגוברת לאסתטיקה, מביאה את העולם לחפש אחר פתרונות להזדקנות הטבעית של העור. חברת BioChange מטפלת בבעיה על ידי חידוש של רקמת העור באמצעות פיגום ביולוגי שגורם לעור לבנות מחדש את הקולגן ולמלא את הצלקת או הקמט באופן טבעי.

הפיגום, גורם לגוף לחשוב שיש באזור רקמה חדשה שמאתחלת מחדש את תפקוד התאים באזור. באופן זה, BioChange הופכת למעשה את מגמת ההזדקנות ומביאה לבנייה מחדש של העור.

החומר המוזרק לאזור המטופל מורכב מחלבון חליפי שמדמה את מבנה הרקמות הטבעי ומאפשר הידבקות של התאים בסביבה אליו. התהליך שנקרא CellFoam מביא פתרון חדשני שטרם נראה כמותו בעולם בתחום הנדסת הרקמות, ומציג עד כה תוצאות פרה קליניות טובות יותר מכל ניסיון אחר לתיקון העור.

צפי להתרחבות לתחומים אחרים ברפואה

החברה מחזיקה בפטנט רשום בארצות הברית ונמצאת בתהליך מתקדם לרישום שתי משפחות פטנטים נוספות. הטכנולוגיה של החברה תוכל לשמש בעתיד למגוון שימושים בתחומי רפואה אחרים ולטפל גם בתופעות כמו דליפות שתן, נסיגת חניכיים ובמחלות ריאה.

חברת BioChange הוקמה ב-2017 על ידי ישי אתר, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בפיתוח טכנולוגיות בתחומי הביו-רפואה. בחברה צוות של חוקרים בכירים מתחומי הביו-רפואה, הביולוגיה, המכשור הרפואי והטכנולוגיה.

כעת, לאחר ההצלחה בשלב הפרה קליני של המחקר, צפויה החברה לעבור לשלב הקליני, שהצלחה בו תיחשב לשובר שוק באסתטיקה דרמטולוגית. הצלחה זו תוכל לבשר על המשך הפעילות של החברה וצמיחה עתידית לקראת שינוי פני הרפואה האסתטית והכירורגית.

שלב הסטארט-אפ

Round A

השקעה מינימלית

20,000 $

מעוניינים להשקיע במיזם?
השאירו פרטים: